به وبسایت گیلان خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در رشت و استان گیلان خوش آمدید
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در رشت و استان گیلان

نمایندگی تعمیرات هایسنس در رشت در محل

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی گیلان خدمات نمایندگی هایسنس در رشت در زمینه تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم برقی هایسنس شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروفر، سولاردام و کولر گازی اسپلیت، با سالها فعالیت موفق و درخشان می باشد. امروزه زندگی روزمره ما به لوازم خانگی گره خورده است و خرابی پیش آمدن مشکل برای این دستگاه ها واقعا زندگی عادی ما را دچار مشکلات زیادی می کنند. برای تعمیر لوازم برقی و خانگی هایسنس در رشت باید از تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای، مجرب و البته متعهد کمک گرفت. تعمیر لوازم خانگی hisense را نباید به هر کسی بسپارید و یکی از معتبر ترین تعمیرگاه های مجاز که با سرویس کاران مجرب، اقدام به تعمیرات دستگاه شما می نمایند، نمایندگی هایسنس گیلان خدمات می باشد. در ادامه به معرفی ویژگی های خدمات پس از فروش این نمایندگی در رشت می پردازیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های نمایندگی تعمیرات هایسنس گیلان خدمات

 • تعمیرات لوازم خانگی هایسنس شما در سریعترین زمان در سراسر رشت

نوع خرابی دستگاه شما می تواند تعیین کننده مدت زمان تعمیر آن باشد. تعمیرگاه گیلان خدمات در سریعترین زمانی که امکان پذیر باشد به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در سراسر رشت خواهد پرداخت.

 • تعمیر لوازم خانگی هایسنس در محل و منزل شما در رشت

نمایندگی هایسنس گیلان خدمات سرویس کاران خود را به محل مورد نظر شما در رشت اعزام می نماید، از این رو دیگر بابت حمل و نقل دستگاه خود و همچنین صدمه دیدن آن در مسیر تعمیرگاه نگران نباشید. و این مسئله می تواند مزایایی همانند کاهش هزینه ها، نظارت مشتریان بر نحوه سرویس دهی و یا تعویض و تعمیر قطعات و همچنین بالا بردن میزان سرعت فرایند تعمیر را در پی داشته باشد.

همچنین، تعمیرکاران نمایندگی گیلان خدمات با گذراندن دوره های تخصصی و داشتن مدرک معتبر در این زمینه، امکان ارائه خدمات تعمیرات با بهترین کیفیت در محل مورد نظر شما در رشت را فراهم خواند نمود.

 • زمان ارائه خدمات و حضور تکنسین در محل را شما تعیین می نمایید

نحوه کار ما به این شکل می باشد که زمانی که شما با نمایندگی ما تماس برقرار کردید و مشکل دستگاه خود را اعلام می نمایید و سپس درخواست اعزام تعمیرکار برای تعمیر لوازم خانگی هایسنس خود در رشت را ثبت نمودید، تکنسین ما پس از تماس با شما و همانگی های لازم در اسرع وقت، براساس زمانی که شما مشخص نموده اید در محل و منزل شما در رشت جهت ارائه خدمات حضور می شوند.

 • ارائه گارانتی سرویس و خدمات

در صورت بروز خرابی مجدد در لوازم خانگی شما از جمله: یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، مایکروویو و کولر گازی، به علت همان مشکلی که قبلاً جهت برطرف نمودن آن با نمایندگی هایسنس گیلان خدمات تماس برقرار کردید، و همچنین در صورت سپری شدن ۳۶۵ روز از مدت ارائه خدمات پس از فروش ما، این تعمیرگاه مجاز به تعمیر دستگاه شما به صورت رایگان بر اساس گارانتی گیلان خدمات می پردازد.

هزینه های تعمیر و سرویس در نمایندگی هایسنس در رشت

هزینه تعمیر لوازم خانگی در نمایندگی هایسنس در رشت

در نمایندگی تعمیرات هایسنس گیلان خدمات، تمامی هزینه ها و همچنین قیمت قطعات بر اساس نرخ تصویب شده از سوی اتحادیه تعمیرکاران می باشد و حتی گاهی اوقات برای مشتریان خود تخفیفاتی را در نظر خواهیم گرفت. در نظر داشته باشید که اگر تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات را برای تعمیرات لوازم برقی منزل خود در رشت انتخاب نمایید، مزایای زیادی برای شما خواهد داشت و می توانید با خیال راحت تعمیر لوازم خانگی خود در رشت را به این مرکز مجاز خدمات پس از فروش هایسنس بسپارید. برخی از این خصوصیات ها عبارتند از:

 • این نمایندگی hisense در رشت مبلغی مناسبتر از آنچه که جهت خدمات پس از فروش و تعمیرات ارائه می دهد را دریافت می نماید.
 • استفاده از قطعات کاملا با کیفیت و اصل که از شرکت سازنده خریداری شده است.
 • دارا بودن سالها تجربه حرفه ای در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی هایسنس در رشت.
 • این نمایندگی جهت کسب رضایت مشتریان خود، هزینه تعمیرات را قبل از ارائه سرویس برآورد می نماید.
 • این مرکز یکی از برترین ها از نظر میزان کسب رضایت مشتریان می باشد.
 • مشاوره رایگان به مشتری قبل از ثبت درخواست، بدین منظور که مشتری بتواند انتخاب بهتری داشته باشد و با اطلاعات کاملی اقدام به ثبت درخواست خود نماید.

مراحل درخواست سرویس کار از نمایندگی هایسنس در رشت

 • در مرحله اول اقدام به برقراری تماس با شماره تماس های موجود در سایت نمایندگی تعمیرات هایسنس گیلان خدمات نمایید.
 • در مرحله دوم گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت نمایید و سپس از کارشناسان گیلان خدمات مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • در مرحله سوم تعمیرگاه ما اقدام به اعزام تکنسین جهت تعمیر لوازم خانگی هایسنس شما به محل و منزل شما در رشت با توجه به زمانی که شما تعیین نموده اید می کند.
 • در مرحله چهارم انجام خدمات تعمیرات در محل و منزل شما در رشت.
 • در مرحله آخر بعد از اتمام سرویس و تعمیر کامل دستگاه شما، می توانید اقدام به تسویه حساب با تعمیرکار نمایید.

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در رشت

نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در رشت

گیلان خدمات بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید هایسنس ، در ادامه متداولترین خرابی ها و ایراداتی که برای یخچال شما ممکن است پیش آید و شما باید برای رفع آنها با نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید را آورده است. تعمیرکاران این تعمیرگاه مجاز بارها با این ایرادات مواجه شده اند و البته به بهترین نحو به تعمیر آن پرداخته اند:

ایرادات متداول در تعمیرات یخچال هایسنس در رشت

از ایرادات متداول در تعمیرات یخچال هایسنس در رشت توسط نمایندگی گیلان خدمات می توان به : درآمدن درب یخچال از لولا و افتادن آن، ایجاد برفک در یخچال هایسنس نوفراست، مشکل جمع شدن آب در پایین یخچال، ایجاد سر و صدای غیرطبیعی توسط یخچال، عدم خنک سازی یخچال، مشکل نشتی آب از یخچال، روشن نشدن یخچال، قطع نشدن حالت اتوماتیک یخچال هایسنس ، مشکل درب یخچال، مشکل در یخ زدایی اتوماتیک فریزر، روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه، سر و صدای بیش از حد دستگاه، کار کردن دائم یخچال، سرد نبودن یخچال و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس در رشت

در ادامه رایج ترین خرابی ها و مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی هایسنس شما ممکن است پیش آید و شما باید برای رفع آنها با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید را آورده ایم. تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات بارها با این ایرادات مواجه شده اند و البته به بهترین نحو به تعمیر آن پرداخته اند:

ایرادات متداول در تعمیرات لباسشویی هایسنس در رشت

از ایرادات متداول در تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس در رشت توسط نمایندگی گیلان خدمات می توان به : عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخاندن ولوم مربوط به تایمر آن، عدم آبگیری لباسشویی، ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی هایسنس ، نشتی آب دستگاه، عدم انجام فرایند شستشو پس از مرحله آبگیری توسط دستگاه، عدم تخلیه آب لباسشویی، متوقف شدن و کار نکردن دستگاه، شستشوی ناقص ماشین لباسشویی هایسنس ، عدم چرخش مخزن ماشین و کاهش سرعت کارکرد آن و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در رشت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در رشت

تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس ، در ادامه متداولترین خرابی ها و مشکلاتی که برای ظرفشویی شما ممکن است پیش آید و شما باید برای رفع آنها با نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید را آورده است. تعمیرکاران این تعمیرگاه مجاز بارها با این ایرادات مواجه شده اند و البته به بهترین نحو به تعمیر آن پرداخته اند:

ایرادات متداول در تعمیرات ظرفشویی هایسنس در رشت

از خرابی های رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی هایسنس در رشت توسط نمایندگی تعمیر گیلان خدمات می توان به : مشکل روشن نشدن دستگاه، کثیف ماندن ظروف بعد از اتمام شستشو در ماشین ظرفشویی، برخورد بازوهای آب پاش دستگاه به ظروف، متوقف شدن و خاموشی ماشین ظرفشویی هایسنس هنگام کار، ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط ماشین ظرفشویی hisense، نشتی آب دستگاه، وجود مشکل در عملکرد دستگاه، متوقف شدن دستگاه و عدم کار کردن آن، ایجاد اختلال در عملکرد برنامه های شستشو، وجود مشکل در قفل درب ظرفشویی هایسنس و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو هایسنس در رشت

نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو هایسنس در رشت

در ادامه رایج ترین خرابی ها و مشکلاتی که برای مایکروفر، مایکروویو و سولاردام هایسنس شما ممکن است پیش آید و شما باید برای رفع آنها با نمایندگی تعمیرات مایکروفر هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید را آورده ایم. تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات بارها با این ایرادات مواجه شده اند و البته به بهترین نحو به تعمیر آن پرداخته اند:

ایرادات متداول در تعمیرات مایکروفر هایسنس در رشت

از خرابی های رایج در تعمیرات ماکروفر، ماکروویو و سولاردام هایسنس در رشت توسط نمایندگی تعمیر گیلان خدمات می توان به : خاموشی مایکروفر در حین کار به طور ناگهانی، گرم نشدن غذا در مایکروفر و سولاردام هایسنس ، دود کردن مایکروویو، نچرخیدن سینی دستگاه در هنگام گرم کردن غذا، بسته نشدن درب ماکروویو و سولاردم، جرقه زدن دستگاه و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت

نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت

تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات بعنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی اسپلیت هایسنس ، در ادامه رایج ترین خرابی هایی که برای کولر گازی شما ممکن است پیش آید و شما باید برای رفع آنها با نمایندگی های خدمات پس از فروش کولر گازی اسپیلت هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید را آورده است. تعمیرکاران این نمایندگی بارها با این ایرادات مواجه شده اند و البته به بهترین نحو به تعمیر آن پرداخته اند:

ایرادات متداول در تعمیرات کولر گازی هایسنس در رشت

از خرابی های رایج در تعمیرات کولر گازی اسپلیت هایسنس در رشت توسط نمایندگی گیلان خدمات می توان به : عدم پرتاب هوای خنک از دستگاه، رفع مشکل نشتی گاز مبرد کولر گازی اسپیلت هایسنس ، صدای غیر عادی کولر گازی، خاموش نشدن دستگاه، مشکل نشتی آب از پنل دستگاه، خرابی فن پنل داخلی دستگاه، عدم کارکرد درست کولر به علت کثیف بودن فیلتر، سر و صدای غیر طبیعی و یا لرزش دستگاه به علت ایراد در برد اصلی، فن و کندانسور، عملکرد پایین کولر گازی هایسنس و خاموش شدن آن به دلیل مشکل برد اصلی، ایجاد برفک بر روی کندانسور ناشی از کثیف بودن فیلتر و کم بودن میزان گاز، مشکلات سیم کشی و همچنین بالا آمدن آمپر که گاهی اوقات منجر به خاموش و روشن شدن دستگاه می گردد، درست کار نکردن فن پنل کولر گازی به علت مسدود بودن و کثیف شدن فیلتر هوا اشاره نمود.

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی هایسنس شامل یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروفر، مایکروویو، سولاردام و کولر گازی اسپلیت،‌ میتوانید با تعمیرگاه مجاز گیلان خدمات به عنوان نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی هایسنس در رشت تماس حاصل نمایید تا فورا تعمیرکار خود را به محل شما اعزام نماید.

نمایندگی هایسنس در رشت کجاست؟

نمایندگی هایسنس در شهر رشت به عنوان یک پایگاه معتبر برای ارائه خدمات تعمیرات و پشتیبانی از محصولات این شرکت در این منطقه مطرح است. این نمایندگی با مکانی مرکزی و آسان دسترسی، به مشتریان خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد، هرچند که با ارائه خدمات تعمیر در محل توسط این مرکز مجاز، شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری به نمایندگی نخواهید داشت. تیم تعمیرات این نمایندگی از افراد متخصص و با تجربه تشکیل شده است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و قطعات اصلی، به تعمیر و خدمات مرتبط با محصولات هایسنس می‌پردازند. این نمایندگی به عنوان یک منبع اصلی برای تعمیرات متنوع، تعویض قطعات اصلی، و پشتیبانی پس از تعمیر، نقش اساسی در افزایش رضایت مشتریان و تقویت اعتماد آنها به برند هایسنس دارد. مشتریان می‌توانند اطلاعات دقیق مکانی نمایندگی هایسنس در شهر رشت را از طریق تماس تلفنی با مرکز پشتیبانی هایسنس دریافت کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس 24 ساعته رشت و گیلان 1669